Hades II بدون اخطار در دسترسی اولیه در فروشگاه Steam و Epic Games – از جمله در روسیه منتشر شد

Источник изображений: Supergiant Games

همانطور که وعده داده شده بود، شروع دسترسی زودهنگام برای بازی اکشن سرکش افسانه ای Hades II از استودیوی آمریکایی Supergiant Games (Transistor، Pyre، Hades) پس از پایان تست فنی مدت زیادی طول نکشید.

  منبع تصویر: Supergiant Games

منبع تصویر: Supergiant Games

تنها یک هفته پس از اتمام تست ها، در 6 می، بازی های سوپرجاینت اعلام کرد در مورد راه اندازی دسترسی اولیه هادس II در خدمات توزیع دیجیتال بخار و فروشگاه Epic Games. این اعلامیه با یک تریلر گیم پلی همراه بود.

این بازی برای خرید در روسیه نیز موجود است: در بخش های داخلی فروشگاه Steam و Epic Games، هزینه نسخه اولیه Hades II 1100 روبل (30 دلار) است. توسعه دهندگان هشدار می دهند که بازی ممکن است با پیشرفت توسعه گران تر شود.

در حال حاضر در شروع دسترسی اولیه، Hades II شامل مناطق، دشمنان و شخصیت های صدادار بیشتری نسبت به نسخه کامل Hades است. با انتشار 1.0، تمام مکانیک ها کامل می شوند، دستاوردهای Steam و پایان طرح اضافه می شود.

توسعه دهندگان وعده به روز رسانی های اصلی منظم (موقعیت ها، قهرمانان، مخالفان، رویدادهای داستانی، ویژگی ها) را می دهند که اولین مورد در چند ماه آینده منتشر خواهد شد. دسترسی اولیه Hades II حداقل تا پایان سال 2024 ادامه خواهد داشت.

شخصیت اصلی دنباله، ملینو، شاهزاده خانم جاودانه دنیای زیرین است که جادوی سیاه دارد و خواهر زاگرئوس از هادس. بازیکنان باید تایتان شوم زمان، کرونوس را به چالش بکشند.

پس از خروج از دسترسی زودهنگام، Hades II در MacOS و کنسول‌ها (که مشخص نشده‌اند) ظاهر می‌شود. این بازی در حال حاضر به طور کامل با Steam Deck سازگار است و از زبان روسی پشتیبانی می کند.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1104376