Definitive Edition تریلر و تاریخ انتشار جدیدی دریافت کرد

Источник изображения: Any Channel

در تاریخ 1 آوریل توسط استودیوی آمریکایی نایت دایو اعلام شد، ریمستر بازی تیراندازی فضایی PO از زمان پلی استیشن اصلی بیش از یک شوخی بد بود – یک ماه بعد، تاریخ انتشار مجدد آن مشخص شد.


  منبع تصویر: هر کانال

منبع تصویر: هر کانال

همانطور که Nightdive گزارش کرده است، PO’ed: Definitive Edition (این همان چیزی است که نسخه به روز شده نام دارد) در تاریخ 16 می برای رایانه های شخصی به فروش می رسد.بخار، GOG)، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X and S و Nintendo Switch. این اعلامیه با تریلر جدیدی همراه شد.

ریمستر شامل جلوه‌های بصری بهبودیافته، ضد آلیاسینگ، کنترل‌های بازطراحی‌شده، بهبود و اصلاحات گیم‌پلی (قابل غیرفعال کردن)، سطح سختی سخت و پشتیبانی از 120 فریم در ثانیه و وضوح 4K است.

در گفتگو با PC Gamer لری کوپرمن، مدیر مالی Nightdive، انتخاب PO’ed برای انتشار مجدد را با این واقعیت توضیح داد که این یک پروژه است. “از دورانی که بازی های ویدئویی صرفا برای سرگرمی ساخته می شدند”.

«سادگی و آزادی. شما تقریباً هر کاری را می توانید انجام دهید. برخی از سطوح بزرگ و جادار هستند. پرواز در اطراف آنها با جت پک لذت بخش است.»ساموئل ویارئال، توسعه دهنده موتور KEX گفت.

  پشتیبانی از زبان روسی اعلام نشده است (منبع تصویر: Steam)

پشتیبانی از زبان روسی اعلام نشده است (منبع تصویر: Steam)

در داستان، آشپزی به نام سفینه فضایی Ox در سیاره ای دور سقوط می کند. کشتی توسط بیگانگان دستگیر شده است، رفقا ناپدید شده اند، و سوفله سوخته است – آشپز عصبانی در مسیر جنگ است.

بازیکنان باید از 25 عبور کنند “هیجان انگیز” در سطوح مختلف، منویی از سلاح های غیرمنتظره مانند ماهیتابه، مته برقی و معدنچی گوشت را امتحان کنید، و همچنین با 16 نوع از شیطانی ترین و غیرجذاب ترین هیولاهای کهکشان روبرو شوید.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1104571