YouTube بخش Playables را با بازی های رایگان راه اندازی کرده است

Источник изображения: Droid Life

تیم تحقیق و توسعه YouTube در وبلاگ رسمی سایت محبوب میزبانی ویدیو گزارش شده استکه ابتکار بازی جدید این شرکت، Playables، در حال حرکت به سطح بعدی است.


  منبع تصویر: Droid Life

منبع تصویر: Droid Life

به عنوان یادآوری، Playables مجموعه‌ای از بازی‌های معمولی رایگان است که مستقیماً در YouTube در دسترس هستند. آزمایش این بخش از سال گذشته (از جمله برای مشترکین Premium) آغاز شد و در مارس سال جاری به پایان رسید.

به گفته گوگل، اکنون افراد بیشتری می توانند به Playables بپیوندند – این ویژگی راه اندازی شده است “پرده کردن” برای همه کاربران این روند تدریجی است – در ماه های آینده شرکت در دسترس بودن بخش را گسترش خواهد داد.

  منبع تصویر: یوتیوب

منبع تصویر: یوتیوب

می توانید Playables را در برگه “Navigator” و در صفحه اصلی YouTube در نسخه مرورگر سرویس پیدا کنید (در اینجا ارتباط دادن) یا در برنامه تلفن همراه برای دستگاه های iOS و Android.

در حال حاضر، بخش Playables شامل بیش از 75 بازی سبک وزن است: شطرنج، جدول کلمات متقاطع (کلمات عجایب) و سرگرمی های تلفن همراه محبوب مانند مسابقه پرندگان خشمگین، طناب را ببر، مقبره نقاب و کرک چیزهای بی اهمیت.

  منبع تصویر: Dexerto (Adobe Firefly)

منبع تصویر: Dexerto (Adobe Firefly)

کاربران Playables توانایی ذخیره پیشرفت و ردیابی بهترین امتیاز خود را دارند. علاوه بر این، گیمرها می توانند سرگرمی مورد علاقه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند (منوی سه نقطه).

تیم YouTube همچنین کاربران را تشویق می کند تا ایده های خود را برای بهبود Playables به اشتراک بگذارند. دکمه “ارسال بازخورد” در صفحه بازی در پشت منویی با سه نقطه پنهان است.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1105564