YMTC آخرین تحریم های آمریکا را کاملا بی اساس خواند

Источник изображения: YMTC

قرار گرفتن اخیر شرکت چینی YMTC در لیست موسوم به 1260H توسط ارتش آمریکا قطعاً مشکلات خاصی را برای بزرگترین تولید کننده حافظه های حالت جامد در چین ایجاد خواهد کرد، اما او به شدت دخالت خود در حمایت از ارتش چین را رد می کند و مراحل را در نظر می گیرد. طرف آمریکایی ناعادلانه و بی اساس است.


  منبع تصویر: YMTC

منبع تصویر: YMTC

همانطور که این نشریه اشاره کرد پست صبحگاهی چین جنوبینمایندگان YMTC نه تنها هرگونه دخالت این شرکت در انجام دستورات دفاعی در چین را تکذیب کردند، بلکه آمادگی خود را برای مذاکره با واشنگتن برای حذف این سازنده حافظه از لیست بدبخت 1260H اعلام کردند. برای خود این شرکت، ظاهر شدن نام آن در این لیست کاملاً غافلگیرکننده بود و YMTC تأکید می کند که محصولاتش اصولاً برای استفاده در بخش دفاعی مناسب نیستند. هیچ یک از مشتریان YMTC هرگز استفاده از حافظه این برند را برای ایجاد تجهیزات دفاعی اعلام نکرده اند.

علاوه بر این، YMTC تاکید می کند که این یک شرکت خصوصی بدون هیچ گونه ارتباطی با وزارت دفاع چین است و تمامی اتهامات را مبنی بر تهدید امنیت ملی آمریکا بی اساس می داند. همانطور که منبع توضیح می دهد، گنجاندن در لیست 1260H به طور بالقوه YMTC را نه تنها با امتناع مشتریان آمریکایی از همکاری در بخش دفاعی، بلکه با مسدود کردن تراکنش های مالی خارج از چین توسط مقامات مربوطه ایالات متحده تهدید می کند.

از دسامبر 2022، YMTC تحت تحریم های ایالات متحده در خصوص صادرات فناوری و تجهیزات حافظه از این کشور قرار گرفته است. تحت چنین محدودیت هایی، این شرکت مجبور بود به طور فعال تجهیزات ساخت چین را خریداری کند. به احتمال زیاد، دلیل تحریم‌های جدید ایالات متحده، سرمایه‌گذاری‌های کلان در سرمایه YMTC بوده است که گفته می‌شود از صندوق‌های مورد حمایت دولت در چین دریافت شده است.


اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1099814