Team Spirit قهرمان مسابقات IEM Katowice 2024 در Counter-Strike 2 شد و 400 هزار دلار برنده شد.

Team Spirit قهرمان مسابقات IEM Katowice 2024 در Counter-Strike 2 شد و 400 هزار دلار برنده شد.

امشب فینال IEM Katowice 2024، اولین تورنمنت بزرگ Counter-Strike امسال، در شهر کاتوویتس لهستان برگزار شد. در مسابقه جام قهرمانی و جایزه 400 هزار دلاری این تیم با تیم روسیه-اوکراینی سازمان صربستان تیم اسپیریت و تیم اروپایی سازمان آمریکایی Faze Clan رقابت کرد.

مسیر Team Spirit تا فینال بسیار طولانی بود ، اما تیم به راحتی از آن گذشت و در تمام مدت فقط یک نقشه را از دست داد – سایر مسابقات با نتیجه 2:0 به پایان رسید. سفر با مرحله مقدماتی آغاز شد، جایی که تیم Apex و The Mongolz را شکست داد. در مرحله گروهی، تیم روح با ناوی (که در واقع توانست یک نقشه را بگیرد) و همچنین Complexity مبارزه کرد و در فینال مرحله گروهی، “ارواح” با رقبای فعلی خود – Faze Clan روبرو شدند. که آنها نیز از آنها پیشی گرفتند و از این طریق مستقیماً به نیمه نهایی راه یافتند. در آنجا حریف تیم اسپیریت تیم فالکونز بود که هیچ مشکلی با آنها وجود نداشت.

تیم CS2 Team Spirit شامل کاپیتان لئونید “چاپر” ویشنیاکوف، تک تیرانداز دیمیتری “sh1ro” سوکولوف و تفنگداران بوریس “magixx” وروبیوف، میروسلاو “zont1x” Plahot و دانیل “دانک” کریشکوتس است. دومی ستاره اصلی این ترکیب است که به دلیل فریادهای بسیار بلند خود در طول مسابقات که برای تضعیف روحیه حریفان و تشویق هم تیمی ها طراحی شده است به شهرت رسیده است.

به نوبه خود، قبیله Faze شامل باتجربه‌ترین کاپیتان فین “کاریگان” اندرسن، تک‌تیرانداز هلویس “بروکی” ساوکانتز و تفنگداران هاوارد نایگارد، رابین “روپز” کوهل) و دیوید “یخ زده” چرنیانسکی (دیوید Čerňanský) است.

فینال IEM Katowice با فرمت Bo5 برگزار می شود، یعنی تا سه پیروزی یکی از تیم ها. نبردهای امروز روی نقشه های Nuke، Mirage و Overpass انجام شد – دو نقشه باقی مانده مورد نیاز نبود. اولی با نتیجه 13 بر 9 و دومی 13 بر 11 به پایان رسید و در سومی تیم روح با نتیجه 13 بر 3 حریف خود را کاملاً شکست داد.

  منبع تصویر: HLTV

منبع تصویر: HLTV

دانیل “دانک” کریشکوتس 17 ساله روسی به عنوان بهترین بازیکن مسابقه و کل مسابقات شناخته شد. او در بازی امروز 82 گیم کیش به ثمر رساند، در حالی که تنها 40 بار جان خود را از دست داد و امتیاز او 1.93 (امتیاز 2.0) خیره کننده بود. و برای کل مسابقات امتیاز او 1.7 بود که یک رکورد مطلق برای مسابقات در این سطح است.

به عنوان برنده، Team Spirit یک جایزه قهرمان عظیم، 400 هزار دلار جایزه و حق شرکت در IEM Cologne 2024، BLAST Premier World Final و Esports World Cup 2024 دریافت کرد. تیم دوم Faze Clan 180 هزار دلار دریافت کرد.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1100128