Resistance یک بازی “بسیار جالب” در ژانری غیرمعمول برای خود به دست آورد

Источник изображения: Steam (Ace -=666=-)

تیرانداز سال گذشته RoboCop: Rogue City به موفق ترین نسخه در تاریخ انتشارات Nacon تبدیل شد، اما توسعه دهندگان استودیوی لهستانی Teyon (Terminator: Resistance) قرار نیست روی افتخارات خود استراحت کنند و در حال حاضر روی پروژه جدیدی کار می کنند. .


  منبع تصویر: Steam (Ace -=666=-)

منبع تصویر: Steam (Ace -=666=-)

همانطور که چندین رسانه خارجی اشاره کردند، از جمله PCGamesN، بازی داخلی و Wccftech، در ژوئن به روز شد لیست جای خالی Teyon جزئیاتی در مورد بازی بعدی این استودیو فاش می کند.

پروژه پیش رو مانند دو نسخه قبلی استودیو یک تیرانداز نخواهد بود، بلکه یک RPG اکشن خواهد بود. علاوه بر این، توسط همان تیم RoboCop: Rogue City و Terminator: Resistance اداره می شود.

این بازی برای رایانه شخصی و کنسول های فعلی ساخته شده است (در توضیحات برنامه نویس C++ معمولی/ ارشد PS5، Xbox Series X و S ذکر شده است) در Unreal Engine 5 (طراح گیم پلی جوان).

  هیچ تصویری از بازی جدید Teyon وجود ندارد، اما این یک اسکرین شات از Terminator: Resistance است (منبع تصویر: Steam)

هیچ تصویری از بازی جدید Teyon وجود ندارد، اما این یک اسکرین شات از Terminator: Resistance است (منبع تصویر: Steam)

خود تیون در یکی از جاهای خالی او را اکشن نقش آفرینی مرموز می نامد “فیلم اکشن مدرن” (که دقیقاً چه چیزی در این تعریف گنجانده شده است نامشخص است) و “یک پروژه بسیار جالب”.

Teyon همچنین اشاره می کند که یک ناشر اصلی پشت بازی جدید وجود دارد. RoboCop: Rogue City و Terminator: Resistance توسط Nacon فرانسوی منتشر شد، اما هنوز ادعای چنین وضعیتی ندارد. شاید این استودیو با شرکت دیگری همکاری کند.

در حالی که منتظر بازی بعدی توسعه دهندگان هستید، طرفداران می توانند منتظر ادامه حمایت از RoboCop: Rogue City باشند. در ژانویه، تیرانداز “بازی جدید +” و سطح سختی هاردکور را دریافت کرد و بازی در پاییز منتشر خواهد شد. انتظار می رود در مک

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1107532