NIO نشان داد که چگونه ماشین الکتریکی ET9 خودش را از برف تکان می دهد

Источник изображения: Weibo, NIO

خودروسازان چینی مشتاق ورود به بازار خودروهای برقی ممتاز هستند زیرا این بازار حاشیه سود بالاتری را ارائه می دهد و توانایی به نمایش گذاشتن ویژگی هایی را دارد که توجه خریداران را به محصولات این برند جلب می کند. سدان NIO ET9، با قضاوت بر اساس ویدیوی سازنده، می‌تواند برف را درست مانند سگ‌ها و دیگر حیوانات بزداید.

  منبع تصویر: Weibo, NIO

منبع تصویر: Weibo, NIO

در محدوده قیمت بالا، تولید کنندگان می توانند وسایل نقلیه الکتریکی را نه تنها به یک موتور الکتریکی جداگانه برای هر چرخ مجهز کنند، بلکه به طور مستقل عناصر تعلیق را نیز کنترل کنند. اگر YangWang U6، به دلیل چنین عملکردی، به معنای واقعی کلمه قادر به سوار شدن بر روی سه چرخ و رقص عجیب و غریب برای نمایش باشد، NIO به سدان الکتریکی پرچمدار آینده خود ET9 آموزش داده است که حرکات نوسانی بدنه را انجام دهد که به پاکسازی آن کمک می کند. بیشتر برفی که هنگام پارک در شرایط برفی جمع شده است.

ساکنان مناطق سردسیر نه تنها در ارتباط با مناطق و جاده هایی که وسایل نقلیه باید در آن تردد کنند، با مشکل برف روبی مواجه هستند. تنها در چند ساعت، در هنگام بارش برف سنگین، یک برف با اندازه مناسب می تواند روی بدن آنها جمع شود. NIO پیشنهاد می کند که آن را به دلیل حرکات موزون کمک فنرهای کنترل شده الکترونیکی که باعث تکان های جانبی بدن می شود، از بین ببرد. در هر صورت، اگر کسی در داخل ماشین نباشد و تمام اشیاء شکننده به خوبی ایمن شده باشند، چنین ترفندی به جز عابران به ویژه تأثیرپذیر نباید به کسی آسیب برساند.

NIO ET9 باید به مدل ممتاز این برند تبدیل شود، قیمت این سدان از 112000 دلار شروع می شود. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، تحویل خودروهای تولیدی زودتر از سال آینده و درست در اواسط زمستان آینده آغاز می شود. فصل یک شبکه داخلی با ولتاژ 900 ولت به خودرو اجازه می دهد تا 255 کیلومتر ذخیره برق را تنها در پنج دقیقه شارژ در ایستگاه سریع السیر پر کند.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1100459