Homeworld 3 مورد انتظار طرفداران این سری را ناامید کرد

Источник изображения: Gearbox Publishing

طرفداران وفادار بیش از 20 سال است که منتظر Homeworld 3 بوده اند، با این حال، با قضاوت بر اساس اولین بررسی های مشتریان در Steam، بازگشت پیروزمندانه سری استراتژی فضایی به نتیجه نرسید.

  منبع تصویر: انتشارات گیربکس

منبع تصویر: انتشارات گیربکس

Homeworld 3 که توسط استودیوی کانادایی Blackbird Interactive (Hardspace: Shipbreaker) توسعه یافته است، در 10 می با دسترسی گسترده منتشر شد. بخار و فروشگاه اپیک گیمز، و اولین نمایش کامل در شب سیزدهم برگزار شد.

از زمان انتشار، نسخه Steam Homeworld 3 حدود 1.4 هزار بررسی “مخلوط” دریافت کرده است. بر اساس آنها، امتیاز پروژه تنها 57٪ است (53٪ به استثنای خریدهای خارج از Steam) – نه آن چیزی که از بازگشت یک سری نمادین انتظار دارید.

در بررسی ها، کاربران Steam از کمپین کوتاه و حجم کم محتوا به طور کلی، طرح متوسط، مکانیک ساده شده نسبت به قسمت های قبلی، بهینه سازی، کنترل ها، هوش مصنوعی و غیره شکایت دارند.

طرفداران موافق هستند که در Homeworld 3 توسعه دهندگان “به طور تصادفی” فرمول سری “این چیزی است جز دنیای خانه“، نتیجه گیری Oblivionx86. در میان مزایا، تقریباً همه بازیکنان به گرافیک و موسیقی متن با کیفیت بالا اشاره می کنند.

از نظر تعداد اوج آنلاین، Homeworld 3 هنوز حتی نسبت به Homeworld Remastered Collection پایین‌تر است – 9.1 هزار در مقابل 17.8 هزار.

پرس پروفایل نسبت به Homeworld 3 مطلوب تر بود – 79% متاکریتیک، 80 درصد روشن است OpenCritic. روزنامه‌نگاران سه بعدی را توسعه‌ای شایسته از این سریال بدون عظمت پیشینیان نامیدند.

Homeworld 3 به شما پیشنهاد می کند که یک ناوگان را رهبری کنید، در نبردها در فضای سه بعدی شرکت کنید و ادامه یک داستان بزرگ را یاد بگیرید. قیمت بازی در استیم روسیه 1999 روبل است. پشتیبانی از زبان روسی وجود دارد.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1104772