یاغی جنگ ستارگان دو ماه قبل از انتشار طلا شد – هیچ چیز سفر به کهکشانی بسیار دور را تهدید نمی کند

Источник изображения: Ubisoft

اگرچه تقریباً دو ماه تا انتشار بازی اکشن جهان باز Star Wars Outlaws باقی مانده است، توسعه دهندگان شرکت Massive Entertainment (Avatar: Frontiers of Pandora، سری The Division) از قبل آماده هستند تا تضمین کنند که بازی به موقع منتشر می شود.


  منبع تصویر: یوبی سافت

منبع تصویر: یوبی سافت

میکروبلاگ رسمی جنگ ستارگان یاغی ها گزارش شده استکه بازی طلایی شد – بخش اصلی توسعه به پایان رسید و دیسک اصلی با نسخه منتشر شده برای چاپ و آپلود در خدمات توزیع دیجیتال آماده است.

به عنوان یک قاعده (آخرین استثنای برجسته Cyberpunk 2077 بود)، “تذهیب” یک پروژه تاریخ انتشار بدون تغییر را تضمین می کند، که در مورد Star Wars Outlaws 30 آگوست است.

سازندگان جنگ ستارگان یاغی ها نیز هیچ شکی در مورد خدشه ناپذیر بودن نقشه های خود ندارند: تیم ما نمی‌تواند منتظر باشد تا شما کاوش در حاشیه بیرونی و زندگی شرور را آغاز کنید. ما نمی توانیم برای 30 آگوست صبر کنیم!»

Star Wars Outlaws در این نقش پیشنهاد خواهد شد “شریر حیله گر” کی وس در سراسر سیارات سفر می کند و برای سندیکای جنایی مختلف کار می کند “یکی از بزرگترین دزدی ها در تاریخ حاشیه بیرونی”.

سازندگان قول یک داستان اصلی بین قسمت های پنجم و ششم حماسه فیلم، 25 تا 30 ساعت برای تکمیل طرح اصلی، یک ترجمه متنی به روسی و یک فصل برای دو اضافه شدن پس از انتشار را می دهند.

Star Wars Outlaws برای رایانه های شخصی (Ubisoft Connect)، PS5، Xbox Series X و S ساخته می شود. اگرچه تاریخ انتشار رسمی بازی 30 آگوست است، صاحبان نسخه های پرمیوم سه روز زودتر به آن دسترسی خواهند داشت.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1107474