مقامات کره جنوبی از ماه آینده شروع به توزیع 19 میلیارد دلار در بخش نیمه هادی خواهند کرد

Источник изображения: SK hynix

برنامه حمایت از صنعت ملی نیمه هادی که توسط مقامات کره جنوبی پیشنهاد شده است، ویژگی های خاص خود را دارد، اما در نهایت برای تحریک توسعه صنعت طراحی شده است. اولین 19 میلیارد دلار حمایت مالی از ماه آینده بین فعالان بازار کره توزیع خواهد شد، اما بخش عمده ای از این مبلغ به طور سنتی از وام های امتیازی تشکیل می شود.

  منبع تصویر: SK hynix

منبع تصویر: SK hynix

به یاد بیاوریم که مقامات کره جنوبی نسبت به یارانه های غیرقابل بازپرداخت سخاوتمند نیستند و ترجیح می دهند معافیت های مالیاتی یا وام هایی با نرخ کاهش یافته ارائه دهند و مستقیماً سرمایه گذاری در صنعت نیمه هادی را به شرکت های خصوصی مانند Samsung Electronics و SK hynix ارائه دهند. . حداقل تا سال 2047، آنها باید 471 میلیارد دلار در توسعه صنعت ملی نیمه هادی سرمایه گذاری کنند.

مطابق با بلومبرگاز ماه جولای، مقامات کشور توزیع 19 میلیارد دلاری را که برای حمایت از صنعت ملی نیمه هادی در نظر گرفته شده است، آغاز خواهند کرد. از این مبلغ 12.2 میلیارد دلار وام با نرخ ترجیحی خواهد بود که متقاضیان باید آن را به ایالت بازگردانند. این بخش از بودجه از ماه آینده در اختیار شرکت کنندگان برنامه قرار خواهد گرفت. مقامات این کشور همچنین دو صندوق مجزا به ارزش 790 میلیون دلار ایجاد خواهند کرد که مستقیماً از یارانه ها تشکیل می شود و کوچکتر از آنها (216 میلیون دلار) برای ارتقای توسعه سازندگان کره ای تجهیزات و مواد برای تولید تراشه طراحی شده است. شرکت کنندگان در برنامه یارانه همچنین می توانند برای مدت حداقل سه سال از مزایای مالیاتی برخوردار شوند و سازندگان تجهیزات و مواد ممکن است واجد شرایط باشند.


اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1107046