ساعت هوشمند پرچمدار سامسونگ گلکسی واچ بدنه ای عظیم خواهد داشت و قیمتی در حدود 700 دلار خواهد داشت

Источник изображений: Ice Universe

سامسونگ قصد دارد یک ساعت هوشمند پریمیوم جدید در سری گلکسی واچ عرضه کند که از نظر قیمت، کیفیت و امکانات با اپل واچ اولترا 2 رقابت خواهد کرد. اکنون تصاویری از محصولات جدید آینده و همچنین جزئیات قیمت آنها در اینترنت ظاهر شده است.


  منبع تصویر: Ice Universe

منبع تصویر: Ice Universe

Apple Watch Ultra 2 هنوز یکی از گران‌ترین ساعت‌های هوشمند موجود در بازار است، بدون احتساب مدل‌های خاص مانند TAG Heuer Connected یا ارائه‌های ممتاز Garmin. با این حال، در صورت تایید شایعات در مورد Galaxy Watch Ultra، اپل به زودی رقیبی در سامسونگ خواهد داشت. چگونه گزارش ها منبع Notebookcheck نشان می دهد که سامسونگ این ساعت را فقط در اندازه 47 میلی متر عرضه می کند، همانطور که در مورد Galaxy Watch5 Pro وجود دارد.

قیمت پیشنهادی گلکسی واچ اولترا بین 699 تا 710 دلار خواهد بود که به طرز محسوسی بالاتر از ساعت های هوشمند فعلی سامسونگ و نزدیک به قیمت فعلی ساعت اولترا 2 اپل است. با قضاوت بر اساس تصاویر منتشر شده توسط Ice Universe، Galaxy Watch Ultra از برخی جنبه ها به طراحی سری واچ اولترا اپل اشاره خواهد کرد. این شامل یک بدنه عظیم و درج های نارنجی روشن در رنگ های خاکستری یا نقره ای کلاسیک است. در همان زمان، سامسونگ در طراحی خود از رنگ نارنجی حتی بیشتر از اپل در واچ اولترا استفاده کرد.

با این حال، این شرکت خط ارزان قیمت Galaxy Watch را نیز فراموش نکرده است – معرفی Galaxy Watch7 با صفحه نمایش 40 میلی متری با قیمت تنها 299 دلار انتظار می رود که بیش از نیمی از قیمت مدل پرچمدار Ultra است. قیمت نسخه 44 میلی متری و مدل با پشتیبانی LTE هنوز مشخص نیست.

احتمالاً تمام تغییرات در رنگ‌های «سفید کرم»، «سبز» و «خاکستری مرمری» در دسترس خواهند بود. طبق آخرین داده ها، سامسونگ قصد دارد تا در تاریخ 10 جولای همزمان با معرفی گوشی های هوشمند گلکسی Z Flip6 و Galaxy Z Fold6 بلافاصله پس از معرفی گلکسی واچ FE، گلکسی واچ 7 و گلکسی واچ اولترا را به طور رسمی معرفی کند.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1106606