بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران ️ از نگاه مردم【آپدیت سال 1402】 | abdoplasty

مواردی مثل سن ، وزن و میزان سلامتی در چگونه سپری شدن این دوره هم تاثیر گذار هستند. به طور کلی اگر قبل از هر نوع درمانی از بیماری خود اطلاعات کافی داشته باشیم و درمان را شروع کنیم، مشکل بزرگ و غیر قابل جبران به وجود نخواهد آمد. با رعایت موارد داده شده، می‌توانید بهترین جراح و کلینیک ابدومینوپلاستی بیابید.

مانند جراحی های دیگر، ابدومینوپلاستی نیز به مراقبت های ویژه ی بعد از عمل احتیاج دارد. پزشک با ایجاد بی حسی در محل مورد نظر با ایجاد یک سوراخ میکروکانولا را تا قطر ۱ الی ۲ میلی متر به داخل چربی ها می فرستد و اشعه لیزر با حرکات رفت و برگشت بسیار ملایم و آهسته به سلول های چربی وارد می شود. که در نهایت باعث باعث تخریب و از هم گسیختن سلول های چربی شده و کم کم آنها را از حالت توده ای خارج می کند.

مطب تخصصی جراحی‌های زیبایی و پیکرتراشی تهران

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران ️ از نگاه مردم【آپدیت سال 1402】 | abdoplasty

تنها چیزی که می‌توان به طور قطع در رابطه با عمل ابدومینوپلاستی گفت، این است که این عمل صرفا یک عمل زیبایی است که ظاهر بیرونی بدن را تا حد قابل توجهی بهبود می‌بخشد و باعث افزایش اعتماد به نفس می‌شود. به همین دلیل معمولا این جراحی را همراه با سایر روش‌های جراحی لاغری انجام می‌دهند تا نتایج به دست آمده از عمل تا حد زیادی رضایت‌بخش جراح ابدومینوپلاستی در تهران باشد. شاید مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با عمل ابدومینوپلاستی باید بدانید این است که این جراحی به هیچ عنوان راه حلی مناسب برای کاهش وزن نیست. شما نمی‌توانید از این عمل به عنوان جایگزینی برای رژیم‌های غذایی و ورزش کردن استفاده کنید.

نتایج جراحی زیبایی شکم

فرایند تخلیه چربی از بدن در این روش به ۲ صورت انجام می شود یکی با استفاده از متابولیسم و دیگری بعد از درهم شکستن توده های چربی با لیزر با استفاده از ساکشن صورت می گیرد. از گن مخصوص تجویز شده توسط بهترین جراح پلاستیک به طور مداوم به جز مواقعی که نیاز به استحمام دارید می بایست استفاده نمایید. افرادی که قصد کاهش وزن دارند نیز بهتر است ابتدا از وزن خود کاسته و پس از رسیدن به وزن متناسب اقدام به این جراحی نمایند. ما در این صفحه به معرفی پزشکان جراح به منظور جراحی ابدومینوپلاستی پرداخته ایم. جهت جستجوی بیشتر به صفحه اول سایت، پنل جستجوی بالای این صفحه مراجعه نمایید.

  • عمل ابدومینوپلاستی می‌تواند به بهترین شکل افتادگی و شلی پوست را از بین ببرد.
  • امروزه جراحی ابدومینوپلاستی، در دسته کم عارضه‌ترین روش‌های جراحی برای خلاص شدن از شر چاقی و چربی‌های اضافی دور شکم می‌باشد.
  • بسته به شرایط بدنی و عوامل دیگر، جراحی ممکن است دو ساعت به طول انجامد.
  • جراحی ابدومینوپلاستی که یک جراحی زیبایی محسوب می شود به منظور حذف چربی های اضافی شکم و سفت کردن عضلات و دیواره شکم انجام می شود.