بازیکن طوماری را راه اندازی کرد و از Ubisoft خواست بازی Assassin’s Creed Shadows را لغو کند – قبلاً توسط 30 هزار نفر امضا شده است.

Источник изображения: Ubisoft

بازی نقش آفرینی جهان باز Assassin’s Creed Shadows که در ژاپن فئودالی می گذرد، از زمان معرفی مورد علاقه برخی ژاپنی ها قرار نگرفت. ظاهراً یکی از آنها طوماری را راه اندازی کرده و از یوبی سافت خواسته است که بازی را لغو کند.

  منبع تصویر: یوبی سافت

منبع تصویر: یوبی سافت

به یاد بیاوریم که اولین تریلر بازی Assassin’s Creed Shadows در میان اتهامات نادرست تاریخی و انتقاد از تصویر سامورایی تیره پوست یاسوکه، رکورد تعداد دفعات دوست نداشتن این مجموعه را جمع آوری کرد.

چگونه می رساند به گفته تحلیلگر دانیل احمد، اکثر ژاپنی های ناراضی از بازی، از نادرستی های تاریخی مربوط به معماری، آداب و رسوم و هنجارهای فرهنگی انتقاد کردند و نه رنگ پوست یکی از شخصیت ها.

  منبع تصویر: یوبی سافت

منبع تصویر: یوبی سافت

گیمرهای دلسوز از دوست نداشتن به تماس تغییر کردند. یک ماه پس از ارائه بازی Assassin’s Creed Shadows راه اندازی شد دادخواست Change.org از یوبی سافت می خواهد که بازی را لغو کند، “توهین به فرهنگ و تاریخ ژاپن”.

یوبی سافت به نشان دادن عدم درک ماهیت و نقش سامورایی ها ادامه می دهد. این یک توهین جدی به فرهنگ و تاریخ ژاپن است… ما از یوبی سافت می خواهیم که فورا انتشار بازی Assassin’s Creed Shadows را لغو کند.”، در متن طومار آمده است.

  عنوان دادخواست «ما خواستار لغو بازی Assassin's Creed Shadows هستیم» (منبع تصویر: Change.org)

عنوان دادخواست «ما خواستار لغو بازی Assassin’s Creed Shadows هستیم» (منبع تصویر: Change.org)

تا به امروز، ابتکار شیمیزو تورو، نویسنده طومار، توسط بیش از 30.5 هزار نفر حمایت شده است که اکثر آنها، با قضاوت بر اساس نظرات، ژاپنی نیستند.

احتمال لغو انتشار بازی Assassin’s Creed Shadows یا حتی ایجاد تغییراتی در آن توسط یوبی سافت به دلیل درخواست ذکر شده بسیار کم است. انتظار می رود این بازی در تاریخ 15 نوامبر برای رایانه های شخصی (Ubisoft Store، EGS)، PS5، Xbox Series X و S منتشر شود.

اگر متوجه خطایی شدید، آن را با ماوس انتخاب کرده و CTRL+ENTER را فشار دهید.

منبع: https://3dnews.ru/1107420