اولین اتاق فرار فانتزی ایران 4 فیلم فانتزی پرطرفدار بازی فانتزی-آل اسکیپ

در نهایت طی پنج سال، اسکیپ روم‌ها در اروپا، آمریکا و سایر کشورهای آسیایی معرفی شدند. تا اینجای متن می‌دانیم که بازی اتاق فرار چیست و چه تاریخچه‌ای هم دارد. همین جا بگیم که اتاق فرار معمایی، یک نوع اتاق فرار مجزا نیست. شما و گروهتون باید با استفاده از هوش فردی و جمعی، دونه دونه سرنخ ها رو پیدا کنید. به طور کلی بازی‌سازان و مخاطبان احساسی،اسکیپ روم های درام را می پسندند.

هر ژانر از بازی های اتاق فرار جذابیت خودش را داره، اما اکثر بازیکنان، بازی های ترسناک و جنایی را انتخاب می کنند و هیچ اطلاعی در مورد دیگر سناریوها ندارند. از جمله دیگر سناریوهای بازی های اتاق فرار می توان به معمایی، ماجراجویی، دلهره آور، هیجانی و فانتزی اشاره کرد. تشکیل تیم و انتخاب سبک مناسب علاقه شما، برای شروع راه مهم است.

هزینه این اتاق فرار تهران که در آدرس تهرانپارس، میدان شاهد، خیابان 196 شرقی پلاک 328 و طبق 1 قرار گرفته، 70 هزار تومان است که نسبت به سایر اتاق فرارهای ژانر وحشت ارزان تر است. در این بازی باتوجه به اینکه هدف اصلیش کار گروهی و فعالیت بدنی می باشد مقداری از اتاق فرارهای کلاسیک که معما و پازل در آن پررنگ تر است فاصله گرفته است. در این بازی با معماهای آسان ولی جذاب طرف خواهید بود و معماها بیشتر بر پایه فعالیت بدنی می باشد.

این ژانر برای افرادی که به داستان‌ها و فیلم‌های تخیلی علاقه ؜مند هستند؛ طراحی می ؜شود. اتاق فرار اولین بار در سال 2006 توسط شرکت اسکراپ یک اتاق با 6 نفر طراحی و اختراع شد. پس از آن مورد استقبال عموم قرار گرفت، گسترش قابل توجه این بازی در آسیای شرقی در سال 2012 شکل گرفت. سپس مجارستان شروع به راه اندازی این بازی کرد و سپس کشورهای آمریکا، کانادا و اسپانیا از این سرگرمی استقبال کردند. مجموعه انیگما با طراحی اتاق رویا و ساخت یه دنیای فانتزی، تونسته هیجان و شادی رو در کنار ماجراجویی قرار بده و لحظات باحال و خنده داری رو برای همه بسازه.

به این روش که شما را به صورت حضوری یا از طریق ویدئو؜های آماده شده با قوانین، سناریو بازی و هدف نهایی بازی آشنا می؜ کند. اولین نکته برای موفقیت در اتاق فرار اسکیپ روم، پیدا کردن علامت؜ ها است. روند منظم و مشخص برای یافتن و کشف سرنخ؜ ها، درون این بازی نقش موثری در موفقیت دارد. درجه ترس این نوع ژانر از سبک ترسناک کمتر و از لحاظ محبوبیت در رتبه بعدی قرار گرفته است.

حال که متوجه شدیم اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست، بهتر است ببینیم اصلا از کجا تبدیل به یک تفریح هیجان انگیز شده. نخستین اسیکپ روم‌‌ها در سال 2003 و در شهر ایندیاناپولیس آمریکا ایجاد شدند. در آن بازی‌ها عده‌ای در یک اتاق زندانی می‌شدند و با حل کردن معماهای مختلف، می‌توانستند از اتاق خارج شوند. اما تفاوت اصلی آن‌ها با اتاق فرارهای امروزی در خط داستانی، تم و شکل بازی، قوانین و…

جنگل دوهزار و سه هزار؛ سفر به اعماق مازندران

ترکیب می کنه که خیلی برای دورهمی های خانوادگی که معمولا با همراهی والدین و کودکانه، مفید و نشاط آوره. برای کسایی که دنبال لذت بردن هستن و از حل کردن معما و درگیر شدن ذهن لذت میبرن عالیه .دکور عالی و قشنگی داشت معماها هم در عین سخت بودن به شدت جذاب بودن و بعد حل شدن حس خوبی داشتن . فیلمی که به عنوان راهنما فرستادن خیلی کاربردی بود.قبل از شروع بازی خیلی خوب مارو راهنمایی کردن. در اسکیپ روم های دنیا، بی‌نهایت ژانر دیگر مانند هنری، خرید و فروش املاک و غیره نیز پیدا می‌شوند. مجله گردشگری هم اقلیم از سال 97 با هدف گسترش توریسم و آشنا کردن بیشتر مردم با نقاط مختلف ایران و جهان شروع به کار کرد.با هم اقلیم دنیا رو بشناسید و از سفر کردن لذت ببرید. در ژانر جنگی احتمال دارد، بازیکن با مواردی مثل جنگ‌های جهانی، جنگ‌های تاریخی، آخرالزمان، روبات‌ها یا جنگ ستارگان مواجه شود.

جاهای دیدنی تهران، روایتی از تاریخ و مدرنیته

اولین اتاق فرار فانتزی ایران 4 فیلم فانتزی پرطرفدار بازی فانتزی-آل اسکیپ

اما انصراف به منزله پایان بازی خواهد بود و تیم شما نیز Escape Room بازنده اعلام می‌شود. یکی از عجایب این معبد، پدیدار شدن آن تنها در زمان تلاقی برج های فلکی است که پس از مدتی دوباره غیب می شود. شما قرار است با هم به معبد سامو رفته و رموز این مکان مخوف را کشف کنید. این بازی را حتما با کسانی که از هوش بالایی برخوردار هستند انجام دهید تا از آن سربلند بیرون بیایید.

در این مطلب می‌خواهیم به معرفی تایم فور فان به‌عنوان مهم‌ترین وب‌سایت در زمینه اسکیپ روم در ایران بپردازیم و بخش‌های مختلف آن را مرور کنیم. در این بازی 60 دقیقه زمان برای انجام ماموریت خود دارید اما در صورتی که کمتر از 35 دقیقه این کار را انجام دهید، شانس برنده شدن PS4 برای شما فراهم می شود. ظرفیت افراد این بازی بین 3 تا 6 نفر است و هزینه ورودی آن 35 هزار تومان بوده که نسبت به سایر اتاق فرارها ارزان تر است.

  • داستان و سناریوی اسکیپ روم کاراگاهی سرشار از جزئیات مختلف بوده و فضاسازی و اتمسفر دقیقا مثل یک فیلم درست می‌شود.
  • چون شما کاری ندارید جز اینکه با حوصله های سر رفته به همدیگه خیره شید.
  • تیم طراح و سازنده اتاق فرار، ابتدا ژانر اسکیپ روم و ایده اولیه را انتخاب می‌کنند و بعد سراغ سناریو و ساخت اتاق می‌روند.
  • با این حال در ادامه قصد داریم تا با ارائه ویژگی های هر یک از سناریوهای بازی اتاق فرار به شما کمک کنیم تا به راحتی قادر به انتخاب بهترین بازی برای خود و هم تیمی های تان باشید.